Instellingen beheren
MENU
Over deze site
In English
Home
Onderzoekers
Projecten
Organisaties
Outputs & Impact
Infrastructuur
Contact
Research Explorer
Uw browser ondersteunt geen JavaScript of JavaScript is niet ingeschakeld. Zonder JavaScript kan sommige functionaliteit van deze webapplicatie uitgeschakeld zijn of foutmeldingen veroorzaken. Raadpleeg om JavaScript in te schakelen de handleiding van uw browser of contacteer uw systeembeheerder.
Project
Exhaustion of copyright in a digital environment: An analysis of the disposition capabilities of the first purchaser of a copyright protected digital work, particularly from the consumer’s perspective.
Informatie
Projectteam
Organisaties
Outputs & impact
Publicaties & datasets ( 2 )
Supplying and reselling digital content : digital exhaustion in EU copyright and neighbouring rights law
Simon Geiregat
Book
2022
Uitputting van het auteursrecht in een digitale omgeving : een analyse van de beschikkingsmogelijkheden van de eerste verkrijger van een auteursrechtelijk beschermd digitaal werk, in het bijzonder vanuit het oogpunt van de consument
Simon Geiregat
Reinhard Steennot
Hendrik Vanhees
Dissertation
2019
Activiteiten ( 0 )
Resultaten
Impactnarratieven ( 1 )
Recht: intellectuele eigendom
Domein(en):
Politiek, Sociaal, Technologisch
Octrooien ( 0 )