Instellingen beheren
MENU
Over deze site
In English
Home
Onderzoekers
Projecten
Organisaties
Outputs & Impact
Infrastructuur
Contact
Research Explorer
Uw browser ondersteunt geen JavaScript of JavaScript is niet ingeschakeld. Zonder JavaScript kan sommige functionaliteit van deze webapplicatie uitgeschakeld zijn of foutmeldingen veroorzaken. Raadpleeg om JavaScript in te schakelen de handleiding van uw browser of contacteer uw systeembeheerder.
Impactnarratief
Complotdenken en pseudowetenschap
Informatie
Projecten
Resultaten
:
ALLES
(
2
)
Sorteer op :
Titel (a-z)
Titel (a-z)
Titel (z-a)
Chronologisch op startjaar (nieuw naar oud)
Chronologisch op startjaar (oud naar nieuw)
01-10-2011 → 30-09-2017
Method in madness: naturalistische epistemologie en het probleem van irrationaliteit
Mandaathouder: Maarten Boudry
Financiering: Fonds voor Wetenschappelijk Onderzoek - Vlaanderen (FWO), Gewestelijke en gemeenschapsmiddelen: Bijzonder Onderzoeksfonds
01-10-2007 → 30-09-2011
De epistemische structuren van pseudowetenschappen en de logica van irrationele overtuigingen: een sceptisch en epistemologisch onderzoek
Mandaathouder: Maarten Boudry
Financiering: Gewestelijke en gemeenschapsmiddelen: Bijzonder Onderzoeksfonds, Fonds voor Wetenschappelijk Onderzoek - Vlaanderen (FWO)